کنکور - تقویتی ریاضی (سیدهاشمی)
کنکور - تقویتی ریاضی (سیدهاشمی)
اعتماد از شما قبولی از ما

apei

  • تازه ترین مطالب:
آخرین مطالب
موضوعات وب آرشیو مطالب
ردیابی اطلاعات دانش آموزان از ابتدایی تا پایان تحصیلات
رئیس مرکز سنجش وزارت آموزش و پرورش گفت: قصد داریم اطلاعات دانش آموزان را از پایه اول ابتدایی تا سال دوازدهم ردیابی کنیم. بدین ترتیب دانش آموز در هر پایه ای که وارد می شود، اطلاعات پایه بعد او در سامانه ثبت می شود.عبدالرسول عمادی ضمن بازدیداز خبرگزاری پانا در گفت و گو با خبرنگار آموزش و پرورش در خصوص برگزاری امتحانات در مراکز آموزش از راه دور، گفت:اصلاحات لازم در این اساسنامه به تصویب رسید كه به موجب این آئین‌نامه امتحانات پایانی هر نیم سال و دوره تابستانی دوره‌های تحصیلی راهنمایی، متوسطه و پیش‌دانشگاهی مدارس آموزش از راه دور از سوی اداره آموزش و پرورش مناطق در مدارس دولتی برگزار می‌شود و دانش‌آموزان مدارس آموزش از راه دور به صورت مهمان در امتحانات مربوط شركت می‌كنند. وی ادامه داد: در این آئین‌نامه مقرر شد وزارت آموزش و پرورش پس از آسیب‌شناسی مدارس آموزش از راه دور موجود، طرح جامع كیفیت‌ بخشی، نظارت و ساماندهی این مدارس را با تاكید بر رعایت اصل مشاركت و توسعه بخشی غیردولتی، حداكثر ظرف مدت 6 ماه تهیه و به تصویب شورای عالی آموزش و پرورش برساند. عمادی بیان کرد: با انتقال امتحان به مدارس بزرگسال باید نظارت بالا رود تا سطح آموزش بهتر شود. به دلیل اینکه نمی شود تمام امتحانات هماهنگ، کشوری و یکپارچه برگزار شود، این موضوع اتفاق افتاده است. از چند دست شدن نمره جلوگیری می کنیم رئیس مرکز سنجش وزارت آموزش و پرورش اشاره کرد: مبنای نمره معلم است ما نیز در مرکز سنجش به دنبال این هستیم که نمره را در سامانه ثبت کنیم تا از چند دست شدن نمره جلوگیری شود. وی بیان کرد: باید معلمی که از دانش آموز آزمون می گیرد، خود در سامانه آموزش و پرورش نمره را بدون واسطه ثبت کند لذا سامانه فاینال که برای امتحان نهایی است، بدون اختلاف نمره آن را از حوزه تصحیح وارد این سامانه می کند. وجود سامانه های مختلف در مرکز سنجش وی از سامانه های مختلف در مرکز سنجش خبر داد و تصریح کرد: سامانه جامع اطلاعات دانش آموزی یک سامانه ارزشیابی است، سامانه حق الزحمه پرداخت ها را ملزم می شود که از طریق این سامانه حدود 40 درصد حق الزحمه ها کاهش پیدا کرده است، سامانه ساهت نیز مربوط به سوابق تحصیلی دانش آموزان است. عمادی گفت: قصد داریم اطلاعات دانش آموزان را از پایه اول ابتدایی تا سال دوازدهم ردیابی کنیم. بدین ترتیب دانش آموز در هر پایه ای که وارد می شود، اطلاعات پایه بعد او در سامانه ثبت می شود.


 یکشنبه 3 آبان 1394  06:28 ب.ظ    سید هاشمی
اولین جلسه تجزیه و تحلیل امتحانات نهایی خرداد سال 93-94
به یاری و عنایت خداوند منان اولین جلسه تجزیه و تحلیل امتحانات نهایی خرداد سال 93-94 استان خراسان جنوبی با حضور رئیس مرکز سنجش جناب آقای دکتر عمادی و مدیر کل محترم استان و معاونان مرکز سنجش و استان و همکاران سنجش استان و ستاد برگزار گردید .

به یاری و عنایت خداوند منان اولین جلسه تجزیه و تحلیل امتحانات نهایی خرداد سال 93-94 استان خراسان جنوبی با حضور رئیس مرکز سنجش جناب آقای دکتر عمادی و مدیر کل محترم استان و معاونان مرکز سنجش و استان و همکاران سنجش استان و ستاد برگزار گردید . این جلسات به منظور تجزیه و تحلیل نتایج امتحانات نهایی و برنامه ریزی در زمینه اجرای موفق امتحانات نهایی و ارتقا کیفیت آموزشی در آموزش و پرورش تشکیل می گردید.


 یکشنبه 3 آبان 1394  06:25 ب.ظ    سید هاشمی

ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | اخبار کامپیوتر، فناوری اطلاعات و سلامتی مجله علم و فن | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو